Gizemli EVREN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gizemli EVREN

Gizli İlimler Sitesi. Havas, Paranormal Fenomenler , Parapsikoloji , Ufolar , Okültizm , Mistizm .Havas..hüddam, vefk, cinler, büyüler, enerji, Medyum, astroloji, reiki, rasheba, Kara Büyü, maji

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

sevdiğini kendine bağlamak

YazarMesaj
athena

athena

sevdiğini kendine bağlamak Empty
MesajKonu: sevdiğini kendine bağlamak   sevdiğini kendine bağlamak EmptyPtsi Haz. 09, 2008 9:47 pm

için bundan güçlü terkip yokmuş

--------------------------------------------------------------------------------

arabi ayının ilk cuma günü 25 cm kiriş alınır sirkeye batırılır tenha bir mekanda üzerine okunmaya başlanır 7 düğüm atılır
1.düğümde:MA AĞNA ANNİ MALİYEH
2.düğümde:HELEKE ANNİ SULTANİYEH
3.düğümde:HUZUHU FE GULLUHU SÜMMEL CEHİYME SALLAHÜ
4.düğümde:İZESSEMAÜN ŞAKKAT
5.düğümde VE EZİNET LİRABBÜHA HUKKAT
6.düğümde:AHİYYEN ŞERAHİYYEN
7.düğümde:KEVSER SURESİ OKUNUR

düğümler bitince :ya rabbi falan bin falanın aklını fikrini 366. damarlarını muhabbetle kendi üzerime bağladım biran bensiz duramasın rahatı huzuru kalmasın yemesin içmesin uyumasın taki bana kavuşuncaya dek denir ve bu kiriş ağır bir taşın altına gömülür bu ilmin alimler bundan daha tesirli bir formülün olmadığını beyan etmişler ve iksiri azamın bu formül olduğunu belirtmişler ben defalarca kez tecrübe ettim her defasında mükemmel sonuç aldım kardeşlerim şunu unutmayın bu formülü helal yolda kullanacaklar için bir defalığına icazet verdim harama kullananın narı cehennem olsun yeri alıntıdır

sevdiğini kendine bağlamak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-