Gizemli EVREN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gizemli EVREN

Gizli İlimler Sitesi. Havas, Paranormal Fenomenler , Parapsikoloji , Ufolar , Okültizm , Mistizm .Havas..hüddam, vefk, cinler, büyüler, enerji, Medyum, astroloji, reiki, rasheba, Kara Büyü, maji

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir insana büyü yapılıp yapılmadığı nasıl anlaşılır?

2 posters
YazarMesaj
athena

athena

Bir insana büyü yapılıp yapılmadığı nasıl anlaşılır? Empty
MesajKonu: Bir insana büyü yapılıp yapılmadığı nasıl anlaşılır?   Bir insana büyü yapılıp yapılmadığı nasıl anlaşılır? EmptyPtsi Haz. 09, 2008 9:28 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Bir insana büyü yapılıp yapılmadığı nasıl anlaşılır? Sevgili ziyaretçiler, evinizde bir odaya girdiğinizde sıkıntı duyuyor, huzursuz oluyorsanız ve o odadan çıktığınızda huzursuzluğunuz geçiyorsa, o odada büyü var demektir. Büyüler farklı şekillerde yapıldığı için hangi tür büyü varsa, onu arayıp bulmak gerekir. Ben yakın akrabamızda böyle bir olaya şahit olmuştum. Sizlere onu anlatmak istiyorum. Akrabamız evdeki yatak odasına girdiği an, titremeye ve huzursuzluk duymaya başlıyordu. Bir süre annesinde kalmaya mecbur oldu. Sonra yastığın içinde kendisine yapılan büyüyü buldular. O büyü bulunduktan sonra, akrabamız o odaya rahatça girebildi. Öyle büyüler var ki; insanı iz bırakmadan öldürebiliyorlar. Halk arasında domuz yağı ile yapılan büyüler oldukça yaygındır. Tanıdığım bir evin gelini hiçbir rahatsızlığı olmadığı halde zayıflamaya başlıyor.Yavaş yavaş eriyip yatağa düşüyor, ne olduğunu anlayamıyorlar ve sonunda da ölüyor. Sonra işittim ki; ona da büyü yapılmış. Büyü yapılmış bir sabun kuyuya atılıyor. Sabun kuyuda eridikçe büyü yapılan şahıs da sabun gibi eriyor ve sabun yok olunca kişi de ölüyor, hem de hiçbir iz bırakmadan... Bunu duyduğumda tüylerim ürpermişti..

alıntıdır
ferahlı

Bir insana büyü yapılıp yapılmadığı nasıl anlaşılır? Empty
MesajKonu: Geri: Bir insana büyü yapılıp yapılmadığı nasıl anlaşılır?   Bir insana büyü yapılıp yapılmadığı nasıl anlaşılır? EmptyCuma Ara. 04, 2009 10:06 am

sevgılı kardeşlerım gızemlı evren sakınlerı büyü muska çarpılma gıbı sorunları olan arkadaşlar bu bakımdan dertlı olan arkadaşlar karşılıklı yardımlaşmak ısteyenler bu sıteye yanı uye oldum bu sıte tüm uyeler ıçın hayırlı olsun sıtede bır hareket sızlık göruyorum gelın hep bırlıkte tum dertlerımızı orteya dokelım yardım laşarak güzel bır ortam yaratalım hepınızı allaha emanet edıyorum ve mesajlarınızı beklıyorum [/b]
http://195200@gmail.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-