Gizemli EVREN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gizemli EVREN

Gizli İlimler Sitesi. Havas, Paranormal Fenomenler , Parapsikoloji , Ufolar , Okültizm , Mistizm .Havas..hüddam, vefk, cinler, büyüler, enerji, Medyum, astroloji, reiki, rasheba, Kara Büyü, maji

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Resime besmele Deneyenlere oolmuş

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin

Resime besmele Deneyenlere oolmuş Empty
MesajKonu: Resime besmele Deneyenlere oolmuş   Resime besmele Deneyenlere oolmuş EmptyPtsi Haz. 09, 2008 7:43 pm

sevdiğinin resmini eline alıp 21 besemele çekip üflüyorsun ALLAHım ......olma .....dogma kulun......senden sonra bana hayrıyla geri dösün denir.61 gun devam edilir.

paylasan bır arkadasın soylemıdır.kendisininki olmus ve 3 kişinin daha.gecen birine denk geldim oda bunu yapmıs ve olmus.mutlak ama mutlak bir şekilde aramıs dönermiş birşey olurmus yani.ben yaptımmı yaptım ama dogrusu 4 gun devam etdim dogrudur 4.gun benı aradı ama öylesine aşk mesk mevzu bahıs degıl nasıl falan demek içinmiş.paylaşmak istedim hiçbir tehlikesi yok
https://gizemlievren.yetkin-forum.com
flya

flya

Resime besmele Deneyenlere oolmuş Empty
MesajKonu: Geri: Resime besmele Deneyenlere oolmuş   Resime besmele Deneyenlere oolmuş EmptyPaz Eyl. 27, 2009 10:10 pm

bence deneyin arkadaşlar.bn daha deneyemedim ama bi kaç arkadaşım 1 yıl gibi uzun bi süreden sonra tekrar barıştılar.hatta biri nişanlı şu anda.ama 61 gün sürekli yapılacakmış bilginiz olsun.hiç aksatmadan..

Resime besmele Deneyenlere oolmuş
1 sayfadaki 1 sayfası