Gizemli EVREN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gizemli EVREN

Gizli İlimler Sitesi. Havas, Paranormal Fenomenler , Parapsikoloji , Ufolar , Okültizm , Mistizm .Havas..hüddam, vefk, cinler, büyüler, enerji, Medyum, astroloji, reiki, rasheba, Kara Büyü, maji

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Görünmez Olunabilir mi?

YazarMesaj
athena

athena

Görünmez Olunabilir mi? Empty
MesajKonu: Görünmez Olunabilir mi?   Görünmez Olunabilir mi? EmptyPtsi Haz. 09, 2008 8:34 am

Bunun mecazi olarak anlami olmali sanirim fiziksel degil goze batmamak adina bu soruyu sorduysan tam bilemiyorum amam ayetelkursi duasini okuyup kendi etrafinda bir daire cizip icindeyken baska bir duayi daha okuyorduk sanirim boyle bir sey vardi bu sekilde zarar gorebilecegin kisilerin gozune batmiyor farkedilmez oluyorsun ben yarim yamalak anlattim bunu tamamiyla bilen dostlar dalga gecmek yerine lutfen arkadasa yardimci olmaya calissinlar .Bu siteyi sorunlar ve sorular ne olursa olsun insanlarla dalga geclimeyen anlayaisli davranilan bir yonetimi oldugu icin seviyorum.
--------------------
BIraz arastirip bunu bulabildim umarim isine yarar .

Eger korkunç bir yerde bulunur isen beraberinde bulunan adamlar ile beraber yere otur hepsi arkalarini birbirine versinler,sonra Ayet'l-Kürsiyi yedi defa okuyarak bir daire çiz,sonra..

''La yeüdühü hifzuhüma ve hüvel aliyyül aziymi ve hifzan min külli seytanin maridin'' bundan sonra

''Fein tevellev fekul hasbiyallahü la ilahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arsil aziymi ya hafiyzu ya hafiyzu ya hafiyzu ya hafizu ihfazna Allahümme ahrüsna biaynikelleti la tenamü veknüfna bikenefikellezi la yüramü ya Allahü ya Allahü ya Allahü'' Oku sonra süküt et,kimse ses çikarmasin.Her kim oradan geçse,üzerinize gelse sizi göremez ve hiçbir zarar iras edemez.Bu def'alarca tecrübe edilmis ve muvaffak olunmustur.
(Havas-ul kur'an Kenz-ul Havas kitabin dan alinmistir.)
[b]Görünmez Olunabilir mi? Mistik[center]

Görünmez Olunabilir mi?
1 sayfadaki 1 sayfası