Gizemli EVREN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gizemli EVREN

Gizli İlimler Sitesi. Havas, Paranormal Fenomenler , Parapsikoloji , Ufolar , Okültizm , Mistizm .Havas..hüddam, vefk, cinler, büyüler, enerji, Medyum, astroloji, reiki, rasheba, Kara Büyü, maji

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lüsid rüyaları nasıl değerlendirebiliriz?

YazarMesaj
athena

athena

Lüsid rüyaları nasıl değerlendirebiliriz? Empty
MesajKonu: Lüsid rüyaları nasıl değerlendirebiliriz?   Lüsid rüyaları nasıl değerlendirebiliriz? EmptyPtsi Haz. 09, 2008 9:37 am

Birçok insan; �Rüya gördüğümün farkındaydım� rüya boyunca bunun bir rüya olduğunu hissettim� deniliyor. Ben de bu deneyimleri yaşıyorum. .Bu insanların çoğu lusid rüyanın ne olduğunu bilmiyorlar ve özel bir çaba sarf etmedikleri halde bu rüyaları görüyorlar. Bu rüyalar özellikle kişinin ruhsal gelişimi için önem taşıyor. Dolayısıyla rüyayı unutmaması ve rüyanın enerjisini uyanık yaşama taşıması için rüyanın içinde rüyada olduğunu hissediyorlar. Bu rehber rüyaların özelliklerinden biri. İki yıl önce rüyamda evimizin arka caddesinde yürüyordum. Sol tarafta duran bir araba dikkatimi çekti. Bu aynı apartmanda oturduğumuz komşumuzun arabasıydı. Kendi kendime bu arabanın benim rüyamda ne işi var dedim. Bu cümle benim rüyada olduğumu fark etmemi sağladı. Rüyada dikkat çeken arabanın plakasıydı. Sabah işe giderken araç sahiplerinin hiç yapmadıkları bir şeyi yaptıklarını gördüm;.araba tam evin girişine konulmuştu. Rüyamı hatırladım. Plakadaki sayılarla oynadım. Elde ettiğim sonucu takvime işaret koydum. Ve ne oldu biliyor musunuz? o tarihte evlendim!

Evet burada önemli olan, rüyanın içinde uyanmak mı? Yoksa o mesajın anlamını bulup uyanık yaşamda keyfini çıkarmak mı?

Rüyalar çoğu zaman uyanık yaşamın yol işaretleridir. Bu mesajlar herkesin yaşam deneyimi için önem taşır. Rüyanın unutulmaması sadece kişinin hayrına değil evrenin de hayrına da önem taşımaktadır.

Aslında kişinin gerçek hayrı bütün evrenin hayrından ayrı tutulamaz ya!.

Lüsid rüyaları nasıl değerlendirebiliriz? Ruya2

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-