Gizemli EVREN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gizemli EVREN

Gizli İlimler Sitesi. Havas, Paranormal Fenomenler , Parapsikoloji , Ufolar , Okültizm , Mistizm .Havas..hüddam, vefk, cinler, büyüler, enerji, Medyum, astroloji, reiki, rasheba, Kara Büyü, maji

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

katina destesi hakkında bilgisi olan varmı?

YazarMesaj
flya

flya

katina destesi hakkında bilgisi olan varmı? Empty
MesajKonu: katina destesi hakkında bilgisi olan varmı?   katina destesi hakkında bilgisi olan varmı? EmptySalı Eyl. 22, 2009 4:42 pm

Merhaba arkadaşlar,ben yeni üye oldum siteye.ben katina destesini aldım 2 hafta kadar oluyor.ama henüz yorum yapamıyorum,yorum yapmayı bırakın desteyi elime alınca aşırı sinirli oluyorum.internette bi kaç yerde araştırma yaptım kimi insana pek iyi gelmediğini hayatına sürekli olumsuzluk verdiğini anlatmışlar,bende buna benzer şeyler yaşıyorum 2 haftadır.arkadaşlar aranızda bu konuyla ilgisi olan varmı?yada tarot,deste gibi kartların gerçekten negatif etkileri varmı?bana yardımcı olursanız çok sevinirim.vereceğiniz cevaplar için size şimdiden teşekkür ederim.
flya

flya

katina destesi hakkında bilgisi olan varmı? Empty
MesajKonu: Geri: katina destesi hakkında bilgisi olan varmı?   katina destesi hakkında bilgisi olan varmı? EmptySalı Eyl. 22, 2009 4:56 pm

Arkadaşlar kimsenin bilgisi yokmu bu deste hakkında?

katina destesi hakkında bilgisi olan varmı?
1 sayfadaki 1 sayfası